Bērnu izklaides
iespējas

Bērnu ballītes

Kopš Pludmales centra „Brazīlijas” atklāšanas bērnu ballītes ir kļuvušas par vienu no pieprasītākajiem pakalpojumiem, ballīšu skaitam katru gadu pieaugot.  Pludmales centra „Brazīlija” bērnu ballīšu organizatoru komanda ir pārliecināta, ka dzimšanas diena ir viens no bērna svarīgākajiem notikumiem, tāpēc nozīmīgā ballīte tiek organizēta tā, lai jubilārs to atminētos kā labāko dzimšanas dienu. Ballīšu organizēšanai tiek nodrošināts pilns serviss, piedāvājot dažādas pasākuma programmas, tematiku un ballīšu tēlus, noformēšanu un svētku galda klāšanu gan bērniem, gan vecākiem.

Pludmales volejbola akadēmija

Pludmales volejbola akadēmija piedāvā apgūt pludmales volejbolu profesionālu treneru vadībā, pievēršot īpašu uzmanību vispārējai fiziskajai sagatavotībai. Akadēmijā tiek uzņemti bērni gan ar priekšzināšanām pludmales vai klasiskajā volejbolā, gan bez priekšzināšanām volejbolā vecumā no 6 līdz 13 gadiem.

Publiskie pasākumi bērniem

Pludmales centrs „Brazīlija” piedāvā apmeklēt dažādus publiskos pasākumus bērniem vasaras un ziemas svētkos, izdzīvojot svētku tematiku caur spēlēm un dažādām aktivitātēm.

Piedzīvojumu dienas nometne

Izglītojoša piedzīvojumu nometne bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem, kas darbojas darba dienās laikā no 8:00-19:00, atbrīvojot vecākus no rūpēm par bērna nodarbināšanu skolas brīvlaikā. Dienas programma tiek īpaši veidota, piemeklējot katrai nedēļai tēmu, kuru bērni izdzīvo dažādās aktivitātēs kopā ar attiecīgās nozares speciālistiem.

Pludmales volejbola  dienas nometnes

Nedēļu garas pludmales volejbola dienas nometnes tiek organizētas vairākas reizes vasaras laikā, kā arī skolas brīvlaikos. Nometnē tiek uzņemti bērni gan ar priekšzināšanām pludmales vai klasiskajā volejbolā, gan bez priekšzināšanām volejbolā no 7 līdz 14 gadiem.