Ballīte RIO laukumā ar tarzānu istabu

Piedāvājums spēkā no 25.janvāra
PVN iekļauts cenā.

236 EUR līdz 15 bērniem 2h viens vai divi vadītāji (ballītēm virs 15 bērniem) ar vecumam atbilstošu aktivitāšu programmu RIO smilšu laukumā, trešajā stundā smilšu laukuma un Tarzāna istabas izmantošana vecāku uzraudzībā; paralēli aktivitātēm 3h svētku galds ar standarta galda klājumu (trauki) vienā no RIO cafe zonām. Bērniem pirms un pēc pasākuma cienāšanās ar saldo „World of Wonder” cukurvati.
319 EUR vairāk kā 15 bērniem
263 EUR līdz 15 bērniem 2h viens vai divi vadītāji (ballītēm virs 15 bērniem) ar vecumam atbilstošu aktivitāšu programmu RIO smilšu laukumā, 30min piepūšamā atrakcija otrās vai trešās stundas laikā, kā arī Tarzāna istabas izmantošana trešās stundas laikā vecāku uzraudzībā. Paralēli aktivitātēm 3h svētku galds ar standarta galda klājumu (trauki) vienā no RIO cafe zonām. Bērniem pirms un pēc pasākuma cienāšanās ar saldo „World of Wonder” cukurvati.
346 EUR vairāk kā 15 bērniem
Papildus izmaksas Cienasts pēc izvēles no mūsu ēdienkartes (pasūtīšana 5 darba dienas pirms pasākuma).
Ja bērni ir vecumā līdz 5 gadi, iesakām pasākumu ar papildus vadītāju, lai programma būtu interesantāka un tiktu noturēta bērnu uzmanība visu pasākuma laiku.  (38.00 EUR/h)
Pasākuma organizēšanas un koordinēšanas izmaksas. (10% no kopsummas)

Vadītājs: Jūsu izvēlēts varonis / tēls  (latviešu, krievu vai angļu val)

Vecums: Programma dažāda vecuma bērniem. Tarazāna istabas priekšrocības pilnībā varēs izbaudīt bērni virs 5 gadiem. 1-3 gadnieku programmā aktivitātēs bērni tiks iesaistīti kopā ar vecākiem.

Ilgums: Kopējais ballītes ilgums 3 stundas.
Pasākumam līdz 40 cilvēkiem netiek piemērots privāts statuss, svētku galds bērniem un vecākiem tiek iekārtots vienā no divām Rio zāles kafejnīcas zonām. Gadījumā, ja pasākumā plānoti vairāk kā 35-40cilvēki (bērni un vecāki) RIO zālei tiek piemērots PRIVĀTA PASĀKUMA statuss un komplekta cenas nav spēkā.

Svētku torti iespējams atnest savu.

bb DSC_3550_1 CIMG3485_2

PASĀKUMA APMAKSAS KĀRTĪBA:
1) Rezervējot laiku pasākumam – avansa maksājums 75,00 EUR apmērā, 2 nedēļas pirms pasākuma;
2) Ēdienkarte saskaņošana vismaz nedēļu pirms pasākuma. Gala tāmes saskaņošana un pēdējo izmaiņu veikšana, 3 darba dienas pirms pasākuma.
3) 100% priekšapmaksa 2 dienas pirms pasākuma ar pārskaitījumu vai pludmales sporta centra „Brazīlija” kasē.

Jautā un rezervē pasākumu zvanot pa tālr.: +371 25448831 vai rakstot uz berni@brazil.lv

Mūs atbalsta