JAUNIEŠU PROGRAMMA AR TRENERI

no 16 gadu vecuma (10-12 jauniešiem)

225 EUR 2h lielajā pludmales laukumā ar 2h programmu trenera (volejbola, pludmales tenisa, Slack-line un līdzsvara studija) vadībā. Svētku galds uz 3h. Pirms un pēc pasākuma cienasts ar saldo „World of Wonder” cukurvati.
Papildus izmaksas Cienasts pēc izvēles no mūsu ēdienkartes (pasūtīšana 5 darba dienas pirms pasākuma). Pasākuma organizēšanas un koordinēšanas izmaksas – 10% no kopsummas.

Svētku torti iespējams atnest savu.
Paralēli Jūsu pasākumam, pārējos lielās halles smilšu laukumos var norisināties citi pasākumi.

PASĀKUMA PROGRAMMAS IZVĒLE:

1.  Pludmales volejbols un pludmales teniss

Šī programma paredzēta jauniešiem ar vai bez priekšzināšanām konkrētajā novirzienā. Programmas sākumā iesildīšanās, pamata lietu apgūšana vai atkārtošana. Turnīra izspēlēšana. Noslēgumā diplomi.

sievites_turniri 3m

2. Slackline un līdzsvara studija

  • Slackline ir pēdējos gados attīstījies sporta veids, kurā galvenie varoņi ir cilvēks un ~10m vai ~20m gara 1m augstumā nostiepta lenta, uz kuras var trenēt līdzsvara izjūtu, koordināciju un akrobātiku.
  • Līdzsvara dēlis ir vienkārša ierīce uz kuras stāvot ir jānotur līdzsvars, izvairoties no tā pieskāršanās zemei. Uz dēļa ir iespēja mācīties arī dažādus trikus un līdzsvara vingrinājumus pietuvinātus citu sporta veidu specifikai.

Līdzsvara treniņi attīsta atlētiskumu, reakciju un veicina personīgo attīstību kā fiziski, tā garīgi. Tas ir lielisks palīgs, lai izvairītos vai atgūtos no sporta ievainojumiem un saglabātu formu laikā ārpus sezonas. Laba līdzsvara sajūta ir pamats lielākajai daļai sporta veidu, sākot ar klinšu kāpšanu, sērfošanu, skeitošanu un beidzot ar tik klasiskiem sporta veidiem kā motobraukšana, volejbols vai vieglatlētika.

022_IMG_1382_5d slackline

3. Zorb futbols.

Nosvini draugu pulkā savu 18. Dzimšanas dienu !!!

Burbuļfutbols (bumperball football) ir fiziski aktīva komandu spēle. Futbols ar ierobežotām kustībām, jo paši esiet kā bumbas. :)
Jautrība un pozitīvas emocijas garantētas!

Te vari uzzināt vairāk par ZORB burbuļfutbolu.

PASĀKUMA APMAKSAS KĀRTĪBA:
1) Rezervējot laiku pasākumam – avansa maksājums 75,00 EUR apmērā, 2 nedēļas pirms pasākuma;
2) 100% priekšapmaksa 2 dienas pirms pasākuma ar pārskaitījumu vai pludmales sporta centra „Brazīlija” kasēs.

Mūs atbalsta