“Brazīlija” pārvācas – pavasarī atklāsim mūsdienīgāko pludmales sporta centru Baltijā

jūlijs 4, 2018

2009. gada decembrī kā tobrīd pop-up projekts, tika atklāta Latvijai unikāla ideja – pludmales sporta centrs “Brazīlija”. Nu, pēc deviņiem gadiem, esam gatavi pārcelt savu pieredzi nākamajā līmenī un 2019. gada pavasarī doties uz jaunām – mūsdienīgām un pludmales volejbolam īpaši būvētām telpām Mārupē.

Tā kā šī brīža “Brazīlijas” mājvieta tās tehnisko parametru – platības, griestu augstuma, kā arī augsto komunālo maksājumu – dēļ nav piemērota sporta centra tālākai attīstībai, esam pieņēmuši lēmumu būvēt jaunas, ērtākas un Jums, mūsu daudzajiem apmeklētājiem, piemērotākas telpas.

Jaunajā hallē ir padomāts par visiem: ņemtas vērā gan profesionālu volejbolistu, gan tenisistu vēlmes. Objektā ir pietiekoši daudz vietas – turpat blakus uzcelsim vislabāko āra stadionu un nodrošināsim plašas bezmaksas autostāvvietas. Nemainīgs paliks arī mūsu galvenais fokuss – veselīga dzīvesveida piedāvājums bērniem un jauniešiem.

1m

Brazīlijas” jaunās telpas atradīsies Mārupē. Tām jau ir sagatavots projekts. Būvniecību iecerēts sākt šī gada rudenī un pludmales sporta centrs būs gatavs 2019. gada pavasarī. Deviņu gadu garumā uzkrātā pieredze ļāvusi saprast, kas ir nepieciešams, lai izveidotu modernāko pludmales volejbola halli Latvijā. Ēka tiks būvēta kā kvalitatīva koka konstrukcija, ievērojot ekoloģijas un ilgtspējas principus.
Spēlētāju rīcībā būs seši pludmales laukumi, ko savā starpā varēs dalīt tenisisti un volejbolisti. Ģimenes un bērnus jaunuzceltajā hallē gaidīs jauni pārsteigumi – Latvijā vēl neredzētas tehnoloģiskas un interaktīvas izklaides.

VIZUALIZĀCIJA 2m 3m

Vairāk informācijas:
monta@brazil.lv