Būvuzņēmuma turnīra rezultāti

aprīlis 22, 2018
 

Šodien ar Būvinženieru Savienības un Latvijas Būvnieku Asociācijas atbalstu aizvadīts jau otrais pludmales volejbola Būvuzņēmumu turnīrs. Šoreiz mūsu smilšu laukumos tikās 19 komandas, pārstāvot 15 dažādus būvniecības sfēras uzņēmumus. Draudzīgā, bet spraigā konkurencē par pludmales volejbola uzvarētājiem kļuva komanda “Marels Būve”, otrā vietā atstājot “YIT INFRA Latvija”, bet trešā “Latvijas Būvnieku Asociācija” komandu. Papildspēlē “Brazilmetis” nepārspēta palika “Ramirent 2″ komanda, otro vietu ieguva “YIT INFRA Latvija”, bet trešo – “Knauf” komanda.
No spēlēm brīvajos brīžos spēlētāji tika aicināti piedalīties arī foto orientēšanās konkursā. Īpaši vērīgi un ātri šodien izrādījās pārstāvji no komandām “LNK Industries Pro (A&M)”, “LNK Industries Extreme” un “CMB1″.
Gardus brīžus un prāvu balvu fondu turnīram palīdzēja sagādāt mūsu draugi: Latvijas Būvinžinieru Savienība un Latvijas Būvnieku Asociācija, kas pasniedza arī sešas simpātiju balvas, kā arī Būvbāze LV, Ramirent, Assic Latvia, Baltais, Henkell, Oshee, Cēsu Alus un Fans.lv.
Paldies visām pozitīvisma un cīņas spara pilnajām komandām, kā arī dāsnajiem atbalstītājiem!
Detalizēta rezultātu tabula apskatāma šeit

IMG_5909m IMG_5788m IMG_5880m