We are getting ready to move!

Wednesday August 15th, 2018

IMG_9400m

Iespējams, jau būsi dzirdējis par mūsu nākotnes plāniem. Ja ne, tad diemžēl jāsaka, ka mūsu pašreizējās ēkas jaunajiem īpašniekiem ir jauni attīstības plāni, tāpēc augusta beigās būsim spiesti uz laiku pārtraukt darbu Brazīlijas iekštelpās.
31. augusts būs mūsu pēdējā darba diena esošajās telpās.

Taču labā ziņa ir tā, ka šobrīd esam aizraujošā jaunrades procesā, projektējot jauno “Brazīlijas” mājvietu. Jau nākamā gada pavasarī būs gatavs mūsu jaunais pludmales sporta centrs, kurš atradīsies pavisam netālu jau no esošās vietas. Jaunais sporta centrs atradīsies Mārupes teritorijā tuvāk Lidostai Rīga. Tas būs lielāks un apmeklētājiem daudz ērtāks. Sporta centrs būs speciāli būvēts tā, lai atbilstu visām profesionālo sportistu prasībām. Tas būs ļoti mājīgs, jo tiks celts no koka konstrukcijām. Mūsu jaunajā “Brazīlijā” arī stāvvietas pietiks visiem, jo kopējā sporta centra teritorija ir gandrīz 3 Ha liela.

Saprotam, ka šī ziemas sezonas pauze var radīt neērtības mūsu klientiem. Taču nākamā gada pavasarī mēs atkal atvērsimies un iepriecināsim apmeklētājus pavisam citā kvalitātē.

Ja vēlies būt viens no pirmajiem, kas saņems ziņu par jaunās halles atvēršanos, un jaunajām sporta un izklaides iespējām, aicinām pierakstīties jaunumu saņemšanai šeit 

Un varbūt tieši Tu būsi viens no 10 laimīgajiem, kas izlozes kārtībā saņems ekskluzīvu bezmaksas treniņa iespēju jaunajā hallē vēl pirms atvēršanas ballītes.