HoReCa turnīrs 18.03.

februāris 20, 2018

Barm_turnirs

Sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu Federāciju un “bartending.lv” jau trešo reizi aicinām bārmeņus, viesmīļus un pavārus tikties sporta un atpūtas centrā “Brazīlija” 18. martā, lai dažādām izklaidēm bagātā pludmales volejbola turnīrā noskaidrotu izveicīgākos, veiklākos un attapīgākos HoReCa jomas pārstāvjus.
Gadu atpakaļ uzvaru izcīnīja Klondaikas komanda, bet septembrī 21 komandas konkurencē uzvaras laurus izdevās plūkt viesmīļiem no Ķiploka kroga, otrā vietā atstājot Balzāmbāra pārstāvjus, bet trešajā – REDBUS komandu. Kurš šoreiz būs nr. 1 mūsu siltajos smilšu laukumos?

Piesaki sava uzņēmuma pavāru, bārmeņu vai viesmīļu komandu un pulcini līdzi arī atbalstītājus. Kā jau ierasts, pludmales volejbola spēļu starplaikos gan dalībniekiem, gan līdzjutējiem būs iespēja piedalīties azartiskās papildus aktivitātēs un konkursos, iegūstot balvas no “Shark” , “Gemoss”, “Henkell” un citiem turnīra atbalstītājiem. Tāpat dalībnieki tiks cienāti ar gardumiem no “Fazer”, “Zelta Rieksts”, “Henkell” un “Monin”.

Komandas, kuras izcīnīs vietu pirmajā trijniekā, tiks apbalvotas ar medaļām, diplomiem un vērtīgām balvām.

Dalības maksa komandai EUR 40,00 (iekļauts PVN) , pieteikšanās līdz 16.03, rakstot uz turniri@brazil.lv vai šeit
Turnīra nolikums