Ieskats pirmajā piedzīvojumu nometnes nedēļā

jūnijs 8, 2018

IMG_6481_kor

Pārsteigumiem un iespaidiem bagāta pagājusi pirmā nedēļa piedzīvojumu nometnē. Rokdarbi, aktivitātes un spēles – šonedēļ viss tika veltīts tēmai “Dzīvnieku pasaule”. Tēmas ietvaros mūs šonedēļ apciemoja arī īpašie viesi.

Otrdien kopā arī Agni Bušu no Latvijas Ornitoloģijas biedrības apguvām jaunus faktus par Latvijas putniem ar dažādu attēlu, uzdevumu un viktorīnu palīdzību. Kopīgiem spēkiem Brazīlijas vestibilā izvietojām ziedojumu kastīti, aicinot Brazīlijas apmeklētājus sniegt savu ieguldījumu Latvijas putnu izpētes un aizsardzības programmas atbalstīšanai.

Ceturtdien tikāmies ar Inter Sport Latvia pārstāvjiem, uzzinot vairāk par daudzveidīgu suņu sugu īpatnībām un dažādu suņu sporta veidiem, un kopīgi piedalījāmies to demonstrācijās. Bet šodien, dzīvnieku tēmu noslēdzot, dalījāmies komandās, lai piecos dažādos uzdevumos rādītu savu radošumu, veiklību un attapību, un pelnītu īpašas BT1 balvas – ielūgumiem uz starptautisko suņu un kaķu izstādi “Latvijas uzvarētājs”, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies Ķīpsalā.

Paldies mūsu šīs nedēļas atbalstītājiem Milzu, Limpo, Kanes, žurnāls Putni Latvijā Latvijas ornitoloģijas biedrība, Inter Sport Latvia un BT1.

Tiekamies nākamnedēļ – “Spiegu bērnu” nedēļā!

IMG_6621m IMG_6690m IMG_6783_m