Pasākumi bērniem

Vieni no Pludmales centra „Brazīlija” aktīvākajiem klientiem ir bērni un jaunieši, kuri izvēlas ne tikai svinēt sev svarīgus svētkus un dzimšanas dienas jautrā, plašā un aktīvā vidē, bet arī trenēties Pludmales volejbola akadēmijā un pilnveidoties piedzīvojumu skolā, ko organizējam skolas rudens brīvlaikā.

image-child

Bērnu ballītes

Kopš Pludmales centra „Brazīlijas” atklāšanas bērnu ballītes ir kļuvušas par vienu no pieprasītākajiem pakalpojumiem, ballīšu skaitam katru gadu pieaugot.  Pludmales centra „Brazīlija” bērnu ballīšu organizatoru komanda ir pārliecināta, ka dzimšanas diena ir viens no bērna svarīgākajiem notikumiem, tāpēc nozīmīgā ballīte tiek organizēta tā, lai jubilārs to atminētos kā labāko dzimšanas dienu. Ballīšu organizēšanai tiek nodrošināts pilns serviss, piedāvājot dažādas pasākuma programmas, tematiku un ballīšu tēlus, noformēšanu un svētku galda klāšanu gan bērniem, gan vecākiem.

Bērnu dienas nometne

Rīkojam izglītojošas piedzīvojumu nometnes bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem, kas darbojas skolas brīvlaikā, darba dienās, laikā no 8:00-19:00, atbrīvojot vecākus no rūpēm par bērna nodarbināšanu.

Pludmales volejbola akadēmija

Pludmales volejbola akadēmija piedāvā apgūt pludmales volejbolu profesionālu treneru vadībā, pievēršot īpašu uzmanību vispārējai fiziskajai sagatavotībai. Akadēmijā tiek uzņemti bērni gan ar priekšzināšanām pludmales vai klasiskajā volejbolā, gan bez priekšzināšanām volejbolā vecumā no 6 līdz 13 gadiem.

 Pludmales volejbola dienas nometne

Pludmales volejbola dienas nometne tiek organizēta pavasara un rudens brīvlaikos. Nometnē tiek uzņemti bērni gan ar priekšzināšanām pludmales vai klasiskajā volejbolā, gan bez priekšzināšanām volejbolā no 7 līdz 14 gadiem.

Publiskie pasākumi bērniem

Pludmales centrs „Brazīlija” piedāvā apmeklēt dažādus publiskos pasākumus bērniem vasaras un ziemas svētkos, izdzīvojot svētku tematiku caur spēlēm un dažādām aktivitātēm.

Bērnu dienas centrs vasaras brīvlaikā

Bērnu dienas centrs ir vasaras izglītojoša piedzīvojumu skola bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem, kas darbojas no 1. jūnija līdz 26. augustam darba dienās laikā no 8:00-19:00, atbrīvojot vecākus no rūpēm par bērna nodarbināšanu vasaras brīvlaikā. Dienas programma tiek īpaši veidota, piemeklējot katrai nedēļai tēmu, kuru bērni izdzīvo dažādās aktivitātēs kopā ar attiecīgās nozares speciālistiem.

Mūs atbalsta