Telpas

Pludmales centrs “Brazīlija” ir izklaides un sporta centrs ar 5 iekštelpu pludmales laukumiem, kurus iespējams pielāgot dažādiem pludmales sporta veidiem un pasākumiem. Pludmales laukumi ir īpaši piemēroti pludmales volejbolam, pludmales futbolam un pludmales tenisam. Apmeklētāju ērtībai piedāvājam izmantot ģērbtuves ar dušām un slēdzamiem skapīšiem. Pieejama arī plaša garderobes vieta, kafejnīca un bērnu rotaļu istaba. Vasarā aicinām izmantot āra stadionu ar 7 pludmales laukumiem, skatītāju tribīnēm, nojumi un āra kafejnīcu.

Kopējā iekštelpu platība 2711,9m2. Ietilpība 1000+ cilvēki.

Pasākumiem piedāvājam izmantot telpās esošo inventāru – galdus un krēslus, pufus, dekoratīvās palmas, mucas, TV ekrānus, Nintendo Wii, galda tenisu un novusu.

Cafe Brazil telpas

Pludmales centrs „Brazīlija” piedāvā atvērta tipa 2. stāva kafejnīcu „Cafe Brazil”, kas ir piemērota gan svinīgiem pasākumiem, gan ikdienas maltītes ieturēšanai. „Cafe Brazil” piedāvā plašu ēdienu piedāvājumus bērnu ballītēm, korporatīviem un privātiem pasākumiem, kā arī izbraukumu banketus. Ēdienkarte jāsaskaņo vismaz 5 dienas pirms plānotā pasākuma. Telpā pieejami 3 TV ekrāni. Kopējā telpas platība 279,71m2.

image-telpas1

UZMANĪBU: Pludmales centra iekšējās kārtības noteikumi aizliedz pludmales volejbola centra telpās ienest un lietot līdzi nestus ēdienus un dzērienus.

Privātā pludmale „RIO”

Privātā pludmale “Rio” ir atsevišķa zona centra telpās, kurā ietilpst viens pludmales laukums, ēdināšanas zona un bārs, kā arī izklaides istaba „Tarzāns” ar alpīnistu sienu. „Rio” būs ideāli piemērots pasākumiem, kuru laikā viesi vēlas netraucēti baudīt svinības. Telpā pieejams TV ekrāns.

Kopējā telpas platība 452,70m2. Ietilpība līdz 60 cilvēkiem.

image-telpas2

Pludmales laukumi

Ziemas sezonā pieejami 5 iekštelpu pludmales laukumi, vasaras sezonā papildus 7 āra pludmales laukumi. Laukumi ir pielāgojami dažādiem pludmales sporta veidiem, populārākie ir pludmales volejbols, pludmales teniss un pludmales futbols, kā arī pasākumiem.

Trīs iekštelpu laukumus iespējams apvienot, iegūstot ap 700 m2 lielu pludmales laukumu, kuru iespējams izmantot izklaides pasākumiem kā skatuves, deju vai spēļu zonu.

image-telpas3

Bērnu rotaļistaba

Bērnu rotaļistabu iespējams izmantot bērnu ballītēm, pieejams Nintendo Wii, slidkalniņš un bērnu galdiņš ar krēsliņiem. Rotaļistabas grīdu sedz paklājs. Kopējā platība 78m2.

image-telpas4

Semināru telpa

Semināru telpu piedāvājam izmantot gan biznesa pasākumiem, gan arī kā deju vai vingrošanas zāli. Kopējā platība 64,8 m2.

Terase

No terases ērti pārskatīt pludmales laukumos notiekošo, pasākumos to var izmantot kā skatuvi priekšnesumiem. Bērniem bez vecāku klātbūtnes aizliegts atrasties uz terases. Kopējā platība 58m2.

DSC_0351_m

Vasaras stadions

Vasaras sezonā «Brazīlijā» pieejams plašs āra stadions ar 7 pludmales laukumiem, plašu zālāja teritoriju un āra kafejnīcu. Vasaras stadions ir piemērota vieta kur organizēt lielākus vai mazākus pasākumus – sporta spēles, turnīrus, mini festivālus, čempionātus u.tml.

Ara_stadions_m