Лагерь приключений в августе

Wednesday July 25th, 2018

1

Kad ūdens kaujām un melodiskiem smiekliem piepildītās, tveicīgās jūlija dienas būs aiz muguras, nometnē mūs gaidīs atkal jauni, nebijuši piedzīvojumi. Ko tad nometnes bērni darīs gada otrajā siltākajā mēnesī?

Sāksim ar piecas dienas ilgu dzimšanas dienas ballīti, kas būs bagāta ar spēlēm, jautrām dejām, viesiem, gardumiem un izzinošām viktorīnām. Īstā jubileja gan gaidāma vēlāk, taču mēs līdz ar citiem Latvijas simtgades pasākumu rīkotājiem valsts svētkus sāksim atzīmēt jau labi laicīgi.

Turpinājumā mūs gaida kolorīti eksperimenti un pārsteidzoši atklājumi “Zinātnes” nedēļā, kurai noslēdzoties, lēnām iesoļosim Pasaku valstībā. Te, laikā no 13.– 17. augustam pavadīsim piecas fantastiskas dienas kopā ar pūķiem, troļļiem un princesēm, attīstot iztēli un spēju vizualizēt visneiedomājamākās lietas. Un tad jau klāt būs noslēdzošā TOP nedēļa, kurā mums vēlreiz būs iespēja piedzīvot šīs vasaras nometnes aizraujošākās aktivitātes un spēles, visu finalizējot grandiozā noslēguma ballītē.

Uz vienu dienu, nedēļu vai ilgāku periodu mūsu nometnei pievienoties var jebkurš 4 – 12 gadus vecs piedzīvojumu meklētājs.

Uzzini vairāk te