Dažādas sporta
aktivitātes

Pludmales centra „Brazīlija” telpas ir piemērotas dažādām sporta aktivitātēm un pludmales sporta veidiem. Viens no klientu iecienītākiem pludmales sporta veidiem ir pludmales volejbols, kuru iespējams spēlēt gan individuāli ar draugiem, gan stiprināt savas prasmes profesionālu treneru vadībā un piedalīties ikmēneša turnīros. Ziemas sezonā pieejami 5 iekštelpu pludmales laukumi, vasaras sezonā papildus 7 āra pludmales laukumi.

image-sports

Pludmales volejbols

Pēc pētījuma „Latvijas sporta veidu tops 2016” datiem pludmales volejbols Latvijā ierindojas 3. vietā no 50 sporta veidiem populārāko sporta veidu topā 2016. gadā, ar katru gadu vairojot spēlētāju pulku visā pasaulē. Pludmales volejbols Latvijas laika apstākļiem ir ekskluzīvs sporta veids, kurš jau 6 gadus ir pieejams arī ziemas mēnešos «Brazīlijas» pludmales laukumos. Pludmales volejbols ir ne tikai sports, bet arī komanda, vasaras sajūta un aktīva atpūta.

Pludmales volejbola akadēmija

Pludmales volejbola akadēmija paredzēta ikvienam, kurš vēlas apgūt pludmales volejbolu profesionālu treneru vadībā. Treniņi notiek dažādiem sagatavotības līmeņiem un vecuma grupām. Prasmju pierādīšanai un nostiprināšanai akadēmijas audzēkņiem tiek regulāri organizēti turnīri.

Pludmales teniss

Pludmales teniss ir pludmales volejbola, badmintona un lielā tenisa salikums. No pludmales volejbola tiek izmantots laukuma izmērs, no badmintona pārņemts viens sitiens un tīkls, savukārt no tenisa – punktu skaitīšanas sistēma un bumba. Tīkls tiek nostiprināts 1,7 metru augstumā. Pludmales tenisa bumba ir līdzīga bērnu bumbiņai no lielā tenisa.

Pludmales futbols

Pludmales futbols ir sporta veids, kas veidots uz tradicionālā futbola spēles noteikumiem. Spēle norisinās pludmales smiltīs, un īpaša nozīme ir bumbas pārvaldīšanas tehnikai. Pludmales smiltis savu īpašību dēļ liek spēlētājiem improvizēt un izmantot dažādus tehniskus paņēmienus rezultātu sasniegšanai. Spēles laukuma izmērs ļauj spēlētājiem gūt vārtus no jebkāda stāvokļa, pat ar taisnu sitienu no saviem vārtiem.

BodyArt

BodyArt ir veidots tā, lai tas būtu pieejams ikvienam cilvēkam. Šajā treniņā ir iekļauti spēka, ārstnieciskie un arī jogas vingrojumi.

Slackline

„Slackline” var izmēģināt gan individuālos treniņos, gan sportisku pasākumu ietvaros. Nodarbības palīdzēs izvairīties vai atgūties no sportā gūtām traumām un saglabās lielisku formu visas ziemas garumā.