kor1

Pludmales teniss ir viens no perspektīvākajiem pludmales sporta veidiem, kas guvis popularitāti daudzās pasaules valstīs. Tas ir aktīvs brīvā laika pavadīšanas veids, kas palīdz trenēt augumu, iegūt pievilcīgu iedegumu un atbrīvot prātu no ikdienas rūpēm.
Arī Latvijā pludmales tenisa popularitāte pēdējos gados strauji augusi, par to liecina arī šovasar gaidāmais nebijuša mēroga notikums – Eiropas čempionāts pludmales tenisā, kas tiks aizvadīts Jūrmalā no 12.-15.jūlijam.

Gatavojoties lielajam pasākumam, piedāvājam Tev labāk iepazīt šo sporta veidu caur faktiem:

  1. Pludmales teniss radies Itālijā 70-tajos gados, un mūsdienās šajā valstī pēc popularitātes tas ierindojas 2. vietā. Itālijas piekrastē ierīkoti vairāk nekā 1600 pludmales tenisa laukumi
  2. Pasaulē pludmales tenisa popularitāte sāka augt ap 2000. gadu, taču šobrīd tas oficiāli tiek spēlēts jau 53 valstīs. Tas ir viens no populārākajiem sporta veidiem Itālijā, Brazīlijā un Argentīnā
  3. Pludmales tenisu var spēlēt jebkurā vecumā, daudzi sportisti to iecienījuši pēc aktīvo sporta gaitu izbeigšanas.
  4. Spēles tehnika ir viegli un ātri apgūstama, pilnvērtīgi iespējams iekļauties komandas spēlē pat tad, ja spēlēsi to pirmo reizi.
  5. Pludmales tenisu iecienījuši arī Marija Šarapova, Serēna Viljamsa, Viktorija Azarenka, Rafaels Nadals un arī citas lielā tenisa zvaigznes.

Ieinteresējām? Tad tik atliek nākt un izmēģināt pludmales tenisa spēli praksē! Kā?

  1. Vienkārši iznomā laukumu un nāc spēlēt pludmales tenisu kopā ar draugiem. Laukuma cenā ietilpst inventārs. Administrators īsumā pastāstīs spēles noteikumus un atbilstoši sagatavos laukumu. +371 25 400 000
  2. Nāc uz nodarbībām (grupā vai individuāli) kuras piedāvājam sadarbībā ar Pludmales Tenisa Klubu “BT Stars”.

“BT Stars” ir viens no pirmajiem un lielākajiem pludmales tenisa klubiem Latvijā. Kluba pieredzējušie treneri (pazīstamie pludmales tenisa spēlētāji) piedāvā aizraujošus treniņus visu līmeņu un vecumu spēlētajiem. Nodarbības notiek pēc programmām, kas izstrādātas sadarbībā ar kluba partneriem Itālijā. Uz “Brazīliju” regulāri tiek aicināti slaveni Itālijas treneri, lai trenētu pludmales tenisa spēlētājus. Kluba audzēkņiem tiek piedāvāts piedalīties arī sporta nometnēs Toskānā. Pieteikšanās “BT Stars” nodarbībām: t. 29339920, btstars@inbox.lv.

1m 5m teniss3