Turnīri

image-turniri

Kopējais turnīru grafiks 2016./2017. gadam

Magnum vasaras turnīri 2017

18.06.2017 Sunday Magnum turnīrs Dāmas izvēlas Dalībnieki Rezultāti
03.09.2017 Sunday Magnum MIX Dalībnieki Rezultāti
28.08.2016 Sunday MIX turnīrs Dalībnieki Rezultāti
23.07.2016 Saturday Hokejistu turnīrs 2016 Dalībnieki Rezultāti
Pieteikties

PPVK turnīri

12.05.2018 Saturday PPVK U20 Dalībnieki Rezultāti
28.04.2018 Saturday PPVK U20 Dalībnieki Rezultāti
10.03.2018 Saturday PPVK U20 Dalībnieki Rezultāti
17.02.2018 Saturday PPVK U20 Dalībnieki Rezultāti
20.01.2018 Saturday PPVK U20 Dalībnieki Rezultāti
16.12.2017 Saturday PPVK U20 Dalībnieki Rezultāti
18.11.2017 Saturday PPVK U20 Dalībnieki Rezultāti
14.10.2017 Saturday PPVK U20 Dalībnieki Rezultāti
Pieteikties

HoReCa turnīrs

17.09.2017 Sunday Horeca turnīrs Dalībnieki Rezultāti
12.03.2017 Sunday Horeca turnīrs Dalībnieki Rezultāti
Pieteikties

Amatieru turnīrs

21.05.2017 Sunday Amatieru turnīrs Dalībnieki Rezultāti
15.04.2017 Saturday Lieldienu Amatieru turnīrs Dalībnieki Rezultāti
26.02.2017 Sunday Amatieru turnīrs Dalībnieki Rezultāti
Pieteikties

Mix turnīrs

23.04.2017 Sunday MIX turnīrs Dalībnieki Rezultāti
15.01.2017 Sunday MIX turnīrs Dalībnieki Rezultāti
Pieteikties

Banku kauss

05.02.2017 Sunday Banku kauss 2017 Dalībnieki Rezultāti
20.02.2016 Saturday Banku kauss 2016 Dalībnieki Rezultāti
Pieteikties

Akadēmijas turnīrs

01.04.2017 Saturday Akadēmijas turnīrs vīriešiem Rezultāti
04.03.2017 Saturday Pludmales volejbola turnīrs jauniešiem Rezultāti
11.02.2017 Saturday Akadēmijas turnīrs vīriešiem Rezultāti
Pieteikties

Veterānu turnīrs

08.10.2017 Sunday Magnum Veterānu turnīrs Dalībnieki Rezultāti
30.04.2017 Sunday Veterānu turnīrs Dalībnieki Rezultāti
29.01.2017 Sunday Veterānu turnīrs Dalībnieki Rezultāti
09.10.2016 Sunday Veterānu turnīrs Dalībnieki Rezultāti
Pieteikties

Brazīlietis

22.10.2017 Sunday Brazīlietis Dalībnieki Rezultāti
22.01.2017 Sunday Janvāra Brazīlietis Dalībnieki Rezultāti
11.12.2016 Sunday Decembra Brazīlietis Dalībnieki Rezultāti
Pieteikties

Dāmas izvēlas

03.12.2017 Sunday Dāmas izvēlas Dzimšanas dienas turnīrs Dalībnieki Rezultāti
12.02.2017 Sunday Dāmas izvēlas Dalībnieki Rezultāti
04.12.2016 Sunday Dzimšanas dienas turnīrs “Dāmas izvēlas” Dalībnieki Rezultāti
Pieteikties

Mūs atbalsta