Brazīlietis

BRAZILIETIS

Dalībnieki

Turnīrā piedalās ikviens spēlēt gribētājs, bez vecuma un profesionalitātes līmeņa ierobežojumiem, kas noteiktā laikā un veidā pieteicies konkrētajam turnīram.

Sacensību kārtība un izspēles sistēma

Turnīrs norisinās pēc grupu turnīra principa. Grupu turnīrā spēlētāji tiek izlikti pēc reitinga, kuriem ir vienādi reitinga punkti vai kuriem nav reitinga punkti, tie izlozē savu vietu grupu turnīrā. Grupu skaits tiek noteikts, vadoties pēc pieteikušos dalībnieku skaita. Katra grupa sastāv no četriem spēlētājiem, kuri pēc katra izspēlētā seta, mainoties ar partneriem un krājot punktus individuāli, noskaidro vietu sadalījumu grupā. Pēc pirmās kārtas katras grupas divi labākie spēlētāji iekļūst Lielā brazīlieša izcīņā, kurā tiek izveidota jauna grupa vai grupas un izspēlēts pēc tāda paša principa kā pirmajā kārtā. Uzvarētājs iegūst mēneša titulu „Lielais Brazīlietis”.

Pēc grupu turnīra 3. un 4. vietas ieguvēji arī tiek sadalīti grupās un izspēlē pēc tādas pašas sistēmas kā iepriekš aprakstīts. Šīs izspēles uzvarētājs iegūst mēneša titulu „Mazais Brazīlietis”.

Dalības maksa

Turnīra dalības maksa – 15,- Eur no spēlētāja.

NOLIKUMS

Kontaktinformācija

E-pasts: turniri@brazil.lv/

Pieteikties turnīram
22.10.2017 Sunday Brazīlietis Dalībnieki Rezultāti
22.01.2017 Sunday Janvāra Brazīlietis Dalībnieki Rezultāti
11.12.2016 Sunday Decembra Brazīlietis Dalībnieki Rezultāti