JOGA/BODYART

bodyart_brazilija_m

Nodarbību laiks: no 10:00-11:00
otrdienās – joga
ceturtdienās – bodyart
Nodarbības vada: sertificēta BodyArt instruktore Laura Timoško
Nodarbību cena: 1 nodarbība – 10 EUR
abonementa cena 10 reizēm – 65 EUR (abonements derīgs 2 mēnešus)

Par jogas nodarbību:

Mierīgā un efektīvā veidā fitness jogas nodarbības palīdzēs stiprināt organismu, uzlabos vielmaiņu un stāju. Nodarbību laikā tiek veikti vingrojumi, kas atslābina muguras un kakla muskuļus, uzlabo lokanību un locītavu kustīgumu.

Par bodyart nodarbību:

Nodarbības patiks tiem, kuru mērķis nav izlādēties, bet gan gūt pilnvērtīgu un kontrolētu slodzi, ieklausīties sevī un savā ķermenī un apzināties savas kustības, lai kļūtu spēcīgāki, lokanāki un ar skaistāku, staltāku stāju.

BodyArt ir veidots tā, lai tas būtu pieejams ikvienam cilvēkam. Šajā treniņā ir iekļauti spēka, ārstnieciskie un arī jogas vingrojumi. Jau treniņa sākumā notiek koncentrēšanās uz sevi, savu ķermeni un elpu – uz savu iekšējo „es”. Visi BodyArt vingrojumi un pozas vienlaikus trenē vairākas muskuļu grupas. Daudzās BodyArt pozās nepieciešama paātrināta balansēšanas tehnika, līdz ar to vēršot pastiprinātu uzmanību uz ķermeņa centru. Rezultātā, caur apzinātu kustību kontroli, tiek sasniegts augstāks koordinācijas līmenis abās smadzeņu puslodēs, un mērķtiecīga elpošanas tehnikas pielietošana nodrošina ķermeņa atpūtināšanu nodarbības laikā.

BodyArt treniņā tiek pielietota centrālā elpošana – tā ir elpošana ar balsenes palīdzību, tādējādi ir vieglāk noturēt pozas vismaz 30 sekundes un ieiet tajās vēl dziļāk, vērties vēl vairāk vaļā un pastiepties vēl augstāk. BodyArt treniņš balstās uz Iņ un Jaņ polaritātes principu – ieelpa-izelpa, atvēršanās-aizvēršanās, augšā-lejā u.c.

Pieteikšanās:
Monta Kokorēviča
E-pasts: monta@brazil.lv
Tālr.: +371 27858720