Standarta bērnu ballītes

marts 14, 2018

Ko mēs darām naudiņās izdevīgākajā – standarta bērnu ballīšu programmā?

Pulcinām kopā lielus un mazus, draugus un radus, klases un bērnudārza biedrus. Iepazīstamies, rīkojot dalībnieku un arī varoņu vārdu spēles. Pasākuma vieta ir smilšu laukums, tāpēc darbojamies basām kājām pat tad, ja aiz loga snieg. Pēc iepazīšanās un iesildīšanās aktivitātēm ķeramies klāt kam nopietnākam. Dalāmies komandās un kopīgi veicam skriešanas, lēkšanas, ķeršanas un rāpošanas stafetes, izmantojot riņķus, konusus, bumbas, balonus un citu atribūtiku jautrības spēlēm. Vārām lielo smilšu zupu un tad dodamies iestiprināties paši. Pēc gardās pauzes turpinām dejas vai komandu sadraudzības un uzticēšanās spēles, būvējam jubilāram smilšu kūku. Seko svinīga jubilāra sveikšana, mīļa dziesma un kūkas dalīšana. Kā jau svētku dienā pienākas, paredzēti īpaši našķi. Mūsu “Brazīlijā” tā ir gardā cukurvate.

Visas šīs aktivitātes 7-15 gadu veciem bērniem ilgst 2 stundu garumā Centrālās halles smilšu laukumā, bet trešo stundu ballītes dalībnieki pavada pie svētku galda kopā ar viesiem un spēlējot galda spēles vestibilā. Cena sākot no EUR 197,00, neiekļaujot ēdināšanas un koordinēšanas izmaksas.
Uzzini vairāk te

Mazajiem 1-7 gadus vecajiem ķipariem 1 h aktivitātes notiek smilšu laukumā, 1h bērnu laukuma zonā un trešo stundu pie svētku galda kopā ar viesiem. Jaunākie bērniņi aktivitātēs tiek iesaistīti kopā ar vecākiem. Cena sākot no EUR 182,00, neiekļaujot ēdināšanas un koordinēšanas izmaksas
Vairāk informācijas te

Papildus informācija un ballītes laika rezervēšana pa tālr. 25448831 vai rakstot uz berni@brazil.lv

img-209 img-72 cukurvate